imc galvaniz yönetim kurulu başkanı

Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

Değerli Paydaşlarımız ve kıymetli çalışanlarımız,

İMC ailesi olarak, üretmeye, çalışmaya ve çalışanlarımızın verimliliğini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.  Kuruluşumuzdan bu yana koşulsuz güven anlayışımızı ve kalitemizi koruyor ve müşterilere sunduğumuz sınırsız hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek firmamızın adını gururla duyurmaya devam ediyoruz.

Bize biz yapan en önemli özellik köklü geçmişimizin verdiği güçle, dürüst ve güvenilir iş ahlakımızın devamlılığı ve çalışanlarımıza verdiğimiz değerdir. Bu değerle çalışanlarımızın firmamıza karşı duyduğu aidiyet bizi daima başarıya taşımıştır.

“İMC” Adımızdan aldığımız güçle, İMeCe yardımlaşma geleneğimizi sürdürüyor, Yaptığımız çalışmalarla ekonomiye değer katmaya, insana verdiğimiz değerle; insan sağlığına ve iş güvenliğine önem vererek çevreye duyarlı kaliteli üretim anlayışımızı sürdürmeye devam ediyor, tüm alanlarda işimizde en iyisi olmayı çabalayarak dünya markası olmayı hedefliyoruz. Bizim büyüklerimizden öğrendiğimiz ve bizi bugünlere getiren en önemli değerin  alçakgönüllük olduğu unutmuyoruz. Bilindiği üzere;

“Alçak gönüllülük, kişiyi yüceltir.”

“Adalet olmadıkça yönetimin, cömertlik olmadıkça zenginliğin, alçak gönüllülük olmadıkça yükselmenin faydası olmaz.”

Bizim en büyük mirasımız ve hazinemiz gençlerimizdir, Bizim gençlere tavsiyemiz tasarruf yapmaları ve elindekilerin kıymetini bilerek insanlığa ve topluma faydalı bireyler olarak geleceğe yön vermeleridir.